Services

Hizmetlerimiz

FizyoMeram siz değerli hastalarımız için alanlarında oldukça başarılı bir ekiple, en üst kalite seviyesindeki hizmetleri sunmaktadır. Sizin için ve aileniz için en iyi hizmeti burada bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz için aşağıdaki seçeneklere göz atmalısınız.

Kayropraktik Terapi

Kayropraktik tedavinin yani omurganın manipülasyon tedavisinin esas amacı, omurganın dizilim bozukluğunun giderilmesi ve vücudun fonksiyonlarının düzenlenmesidir.

Daha Fazla
Fizyoterapi

Fizik tedavi, ya da İngilizce konuşulan ülkelerde yaygın adıyla fizyoterapi, yaralanma, hastalık, travma ya da yaşlılık gibi nedenlerle eksilme gösteren fonksiyonel hareketleri geri kazandırma amaçlı yapılan, elektrik akımı, sıcak ya da soğuk uygulaması, egzersizler ya da çeşitli dalgalarla hastaların tedavisine devam edilmesidir.

Daha Fazla
Düşük Seviyeli Lazer Tedavisi

Lazer uygulamaları, medikal ve cerrahi olarak birçok klinik branşta kullanılmaktadır. Yüksek güçteki cerrahi lazerler termal, destrüktif ve selektif fotokoagülasyon etkileri sebebiyle yüksek seviyeli lazerler olarak adlandırılmaktadır. Daha az bilinen düşük seviyeli lazerler (DSL)...

Daha Fazla
Masaj Terapi

Masaj vücuttaki yumuşak dokuların manipülasyonudur. Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, önkollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masajın amacı genellikle vücut stresinin veya ağrının tedavisi içindir.

Daha Fazla
Klinik Pilates

KLİNİK PİLATES, kişinin omurga sağlığını düzeltmek, kas iskelet sistemi ile ilgili hastalıklardan (skolyoz ve kifoz gibi omurga sorunları, kas spazmları, fibromiyalji, bel ve boyun fıtıkları, donuk omuz, omuz eklemi, kas ve tendon yaralanmaları, menüsküs, ön çağraz bağ yaralanması v.b gibi diz problemleri, kalça problemleriv.b.) korumak ve tedavi etmek amacıyla uygulanan kişiye özel egzersizler bütünüdür.

Daha Fazla
Spor Yaralanmaları

Spor yaralanmaları sadece ciddi spor dalları ile uğraşılırken değil, günlük hayatta da gerçekleşebilmektedir. Spor yaralanmaları bazı yaralanma tiplerine verilen genel bir isimdir. En yaygın spor yaralanmaları: Burkulmalar, kırılmalar...

Daha Fazla
İş Kazaları

İş yerinde nasıl bir ortam olursa olsun çeşitli kazalar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda kişiler bunun önüne geçemese de çalışanların sağlığını devam ettirebilmesi için kaliteli bir fizik tedavi hizmeti görmesi şarttır.

Daha Fazla
Isı & Soğuk Tedavi

Soğuk, antik çağlardan beri tedavide kullanılagelmiştir. ... Tedavi amacıyla dokulara soğuk uygulanmasına “kriyoterapi” denir. Soğuk tedavi aracının soğukluk derecesine göre deri ve deri altı derin dokularda yerel ısı düşer

Daha Fazla

Yaşam Tarzınızı Geri Alınk

Seçkin ekibimiz sağlık hizmeti hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada

Yeni Hasta Özel Teklifi: Ücretsiz Danışma